اراک , خیابان مصطفی خمینی ,
مجتمعه آسمان واحد 6
۰۹۱۸۶۴۱۶۱۹۰
08634575208
deepenglish.ir@gmail.com
support@deepenglish.ir

معرفی ۱۱ وب سایت آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

وب سایت آموزش زبان انگلیسی

وب سایت آموزش زبان انگلیسی

وب سایت آموزش زبان انگلیسی . سلام  , امیدوارمی حالتون خوب باشه . به دلیل درخواست کاربران برای معرفی وب سایت برای آموزش زبان انگلیسی , دست به کار شدیم و یک ویدئو در مورد وب سایت آموزش زبان انگلیسی تهیه کردیم . در این ویدئو  وب سایت هایی رو معرفی کنیم که شما بتونید از اونها استفاده کنید. در پستهای قبل راجع به مطالعه زبان انگلیسی در خانه یکی از کارهایی که میشد برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کرد این بود که شما از منابع آنلاین کمک بگیرید .

چنانچه این مطلب رو توسط APP ما میبینید . ممکنه مشکلاتی برای دیدن ویدئو داشته باشید . پیشنهاد ما این است که برای مشاهده کامل ویدئو به وب سایت ما deepenglish.ir بیاد تا بتونید این مطلب رو به صورت کامل و بدون اشکال مشاده کنید.

تمام این منابع از وب سایت های معتبر هستند وبه زبان انگلیسی هسند . و تعدادی از اونها متعلق به دانشگاههای معتبر میباشند . برای تسلط به زبان انگلیسی منابع خوب یکی از مهمترین فاکتورها هستند . پیشنهاد خود ما به زبان آموزانمون استفاده از مجموعه deep english هست , چون که این مجموعه هم جذابه هم خیلی موثر , زبان آموز رو هم خسته نمیکنه .

ویدئو وب سایت آموزش زبان انگلیسی

 

 

امیدواریم بتونید از این ویدئو کمال استفاده رو ببرید , ما تلاش کردیم وب سایت ها رو فقط معرفی کنیم . شما میتونید به هر کدوم جدا سر بزنید و از اونها استفاده کنید .مسلما وب سایت های بسیار زیادی در این زمینه وجود داره . که در این فرصت کوتاه نمیشد همه رو معرفی کرد . ما سعی کردیم معتبر ترین اونها رو برای شما نام ببریم . چنانچه وب سایت خوب دیگه ای میشناسید میتونید در نظرات برای ما بنویسید . ما وب سایتهایی که شما معرفی کردید رو بازدید و بررسی میکنیم و اگر سطح قابل قبولی داشت اون رو برای سایرین هم میزاریم .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.