شرایط استفاده از خدمات

لطفا قبل از استفاده از Deepenglish.ir و خدمات آن شرایط استفاده از آن را مطالعه بفرمایید . در صورت ادامه استفاده از Deepenglish.ir این به آن معناست که شما با رعایت تمام احکام و قوانین موافقت نموده اید .

۱٫ شرح

۱٫۱ کلمات ما , مال ما و مارا در این سایت به Deepenglish.ir و صاحبان اون اشاره دارد .
۱٫۲ ‘خدمات’ شامل ارائه محصولات آموزشی و مشاوره در  وب سایت Deepenglish.ir و سایر خدمات بخشی از کسب و کار ماست که معرفی کردیم .
۱٫۳ توافق اضافه یا جدا به این معناست که هر گونه توافقی بین Deepenglish.ir و مشتریانش برا شرایط استفاده اضافه میشود .
۱٫۴ کاربر یا استفاده کننده به هر شخصی که از Deepenglish.ir دیدن کند یا درخواست خدمات دهد یا خریدی انجام دهد گفته میشود .
۱٫۵ قسمت های ۱ تا ۴ در قسمت شرایط استفاده به تمام بخشها و خدمات Deepenglish.ir اشاره دارد .
۱٫۶ سیاست حفظ حریم خصوصی به این معناست که Deepenglish.ir چگونه اطلاعات شما را جمع کند و از آن استفاده و نگهداری کند .
۱٫۷ ارائه : تمام بخشها و زیر بخشهای شرایط استفاده از خدمات

۲٫ خدمات و ضمانتنامه ها

۲٫۱ خدمات ما شامل ارائه محصولات آموزشی در رابطه با یادگیری زبانهای خارجه و  مشاوره میباشد. این خدمات هزینه دارد و باید خرید انجام شود .
۲٫۲ به کاربران توصیه میشود که از این سرویس سوء استفاده نکنند , Deepenglish.ir حق خود میداند که بدون هیچ دلیل یا مسئولیتی هر یک از کاربران را که خواست رد کند

۳٫ پرداخت و بازگشت

۳٫۱ پرداخت از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته است .
۳٫۲ ضمانت ارائه شده در خصوص اثر بخشی محصول میباشد.
۳٫۳ مبلغی که بابت خرید محصول پرداخت شده در صورت اثر بخش نبودن محصول استرداد خواهد شد .
۳٫۴ به کاربران توصیه میشود که اول مطمئن شوند تمام بندهای شرایط استفاده را خوانده اند و قبل از قرارداد و پرداخت نهایی هیچ قسمت نامفهوم باقی نمانده باشد . چنانچه شما شرایط استفاده را نخوانده باشید صاحبان Deepenglish.ir هیچ مسئولیتی را نمی پذیرند .
۳٫۵ هزینه محصول در صفحه سبد خرید , قبل از مرحله خرید قابل رویت است .

۴٫ شرایط عمومی

۴٫۱ Deepenglish.ir ممکن است بدون هیچ گونه اطلاع قبلی در این مفاد تجدید نظر کند , اصلاح یا تغییر انجام دهد . هر گونه تغییر و اصلاح و تجدید نظری در صفحه شرایط استفاده منتشر میشود .
۴٫۲ ما حق خودمان میدانیم که بدون هیچ گونه اطلاعی سرویسی را از دسترس خارج کنیم , با این حال کاربری که برای سرویسی پول پرداخته حق دارد برای بازگرداندن پول درخواست بفرستد .
۴٫۳ خدمات Deepenglish.ir برای افرادی که به سن قانونی رسیده اند می باشد . اگر شما هنوز به سن قانونی نرسیده اید Deepenglish.ir برای شما مناسب نیست , Deepenglish.ir به هیچ وجه مسئولیتی را نمی پذیرد .
۴٫۴ شما اجازه ندارید از Deepenglish.ir هر کاری رو که باعث آسیب زدن , از کار افتادن , بار اضافی , خراب کردن یا دخالت در استفاده هر کاربر دیگه ای بشید رو انجام بدید .
۴٫۵ کاربران اجازه استفاده از هر گونه ربات , اسپایدر یا هر درستگاه اتوماتیکی را برای دسترسی به Deepenglish.ir به هر دلیل را ندارند , همچنین کپی کردن یا نظاره کردن هر کدام از بخشها بدون موافقت قبلی خلاف قوانین است .
۴٫۶ استفاده از هر گونه نرم افزار یا دستگاهی که عملکرد Deepenglish.ir را مختل کند ممنوع میباشد .
۴٫۷ معرفی هر گونه ابزار آسیب زننده به Deepenglish.ir ممنوع میباشد .
۴٫۸ تلاش برای دسترسی غیر مجاز , آسیب رساندن , دخالت یا اختلال در هر بخش از Deepenglish.ir اعم از دیتابیس , سرور و هاست ممنون مباشد .

۴٫۹ سرفصلها و متون شرایط استفاده فقط برای راحتی و محل رجوع شما می باشد و به معنی محدودیت نیستند . تعریف و ساختار و محدوده از جمله مفاد آن است .
۴٫۱۰ Deepenglish.ir برای خود حریم خصوصی دارد که که بخشی از شرایط استفاده محسوب میشود . ما آن را برای راحتی و اهداف دیگری به صورت جدا منتشر کرده ایم .
۴٫۱۱ اگر بلاگر ها شرایط موجود در این صفحه یا شرایط اضافی را رعایت نکردند, به معنی چشم پوشی ما از قوانین و نه به معنی است که ما از انجام حقوقمون محروم شده ایم .