دانلود رایگان

 

دانلود امروز deepenglish بسته هدیه ما شامل ۱۰ درس از بهترین قسمتهای این مجموعه هست تا بتونیم به شما کمکی کرده باشیم ,

دانلود deepenglish

[email-download download_id=”817″ contact_form_id=”816″]

خب , قبل از هر چیز امیدوارم از کتاب رایگان فرمولطلایی در یادگیری زبان استفاده کرده باشی و این کتاب تونسته باشه به تو کمک کنه .

پیشرفت سریع تر از تصور
شما زبان آموز گرامی با طی مراحل آموزشی این وب سایت و دنبال نمودن تمام برنامه های آموزشی ، در کمتر از آن چیزی که در تصورتان وجود دارد به موفقیت خواهید رسید.

سطح های آموزشی مختلفی از مبتدی تا پیشرفته برای زبان آموزان در دسترس میباشد که شما عزیزان با انتخاب یک سطح میتوانید آموزش خود را آغاز کرده و یک دوره آموزشی را شروع نمائید و به همین ترتیب مهارت شما رفته رفته بالا خواهد رفت ، به طوری که پس از گذشت مدت زمان کوتاهی شما به راحتی میتوانید صحبت کنید و موفقیت خودتان را جشن بگیرید. توصیه ما به شما خواندن فقط یک درس و نه بیشتر در هر روز است ، موفقیت از آن شماست.

انگلیسی را اصولی خواهید آموخت .
روش های نوین و منابع فوق العاده و برنامه ریزی کامل , همه چیز در دسترس است برای شما .

مجموعه‌ی فرمول طلایی یک بسته‌ی آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی در کمترین زمان ممکن است. این مجموعه برای زبان‌آموزانی مناسب است که با درس‌های ارائه‌شده در مدرسه و احتمالاً دانشگاه، هنوز به حد مناسبی از تسلط به زبان انگلیسی نرسیده‌اند.

این مجموعه از داستان های جذاب و واقعی به زبان انگلیسی تشکیل شده است. شیوه‌ی آموزشی بر پایه‌ی این داستان‌ها به نحوی است که در طول یادگیری انگیزه و تمرکز شما برای یادگیری بالا نگه‌داشته شود تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، بیشترین پیشرفت را در یادگیری زبان انگلیسی، به‌ویژه در قسمت مکالمه، داشته باشید.

خیلی از زبان آموزان از ما می‌پرسند که روی هر درس چه مقداری وقت بگذارند. هرکسی ویژگی‌های خاص خودش را دارد. بنابراین جواب به این سؤال برای همه نمی‌تواند یکسان باشد. ما در این پست سعی می‌کنیم که به‌صورت کلی، اهدافی را برای شما مشخص بکنیم تا با استفاده از آن بتوانید بهتر از این مجموعه استفاده کنید.