[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آموزش زبان انگلیسی با داستان

با پکیج آموزشی داستان انگلیسی، زبان انگلیسی را با اطمینان یاد بگیریدمعرفی …

داستان ها – جذاب‌ترین پکیج تسلط به زبان انگلیسی در دنیا

نکته: امتیاز فروش این محصول در ایران از وبسایت سازنده آن، www.deepenglish.com خریداری شده است. توضیحات  فارسی حاضر نیز ترجمه‌ی توضیحات انگلیسی همین محصول، در وبسایت سازنده است.

✔ مکالمه زبان انگلیسی را اتوماتیک، بدون فکر کردن یاد بگیرید.

✔ خودتان را آموزش دهید که مکالمات سریع انگلیسی را درک کنید.

✔ به سرعت، بدون لهجه، طبیعی، و به نرمی صحبت کنید.

✔ با اطمینان خاطر با دیگران ارتباط برقرار کنید.

خیلی‌ها هیچ‌وقت به زبان انگلیسی مسلط نمی‌شوند.

ما میدانیم که تسلط شما به خواندن متون زبان انگلیسی تقریباً خوب است. اما وقتی صحبت از مکالمه می‌شود، حتماً سعی می‌کنید که خودتان را از صحنه دور کنید.

چرا این‌قدر از مکالمه‌ی زبان انگلیسی می‌ترسیم؟ خوب دلیل آن واضح است. مکالمه زبان انگلیسی قصه‌ی دیگری دارد و کلاً با آنچه سر کلاس و آموزشگاه یاد می‌گیرید، تفاوت دارد.

حتماً سال‌های زیادی است که زبان انگلیسی می‌خوانید. اما هنوز وقتی صحبت از مکالمه زبان انگلیسی می‌آید، احساس دستپاچگی، خجالت‌زدگی، و ترس می‌کنید. شاید بایستی خیلی خیلی آهسته صحبت کنید و در پیدا کردن کلمات مناسب برای  برقراری ارتباط مشکل‌دارید. شاید مکالمه خوب به زبان انگلیسی برایتان کاری طاقت‌فرسا باشد. شاید اشتباهات مکرر گرامری دارید که فکر می‌کنید خیلی ضعیف هستید. حتی ممکن است فکر کنید که برای یادگیری زبان انگلیسی دیگر دیر شده است. اما هیچ‌کدام این حرف‌ها درست نیست. هرکسی می‌تواند به زبان انگلیسی مسلط شود. در هر سنی! تنها کافی است که روشی را امتحان کنید که یادگیری زبان انگلیسی را تا جایی که می‌شود برای شما ساده کند.

[button btn_content=”میخواهم در زبان انگلیسی پیشرفت کنم.” url=”https://deepenglish.ir/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF/?add-to-cart=1291″ color=”green” size=”large”]

خواندن کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی را متوقف کنید و استفاده از زبان انگلیسی را همین الان شروع کنید.

تنها با استفاده‌ی عملی از زبان انگلیسی، می‌توانید آن را یاد می‌گیرید.

مجموعه

اکثر کتاب‌های درسی به ویژه کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی ملال‌آور هستند.

اگر دوست دارید که بهتر به زبان انگلیسی صحبت کنید، بایستی بیشتر صحبت کنید. اگر دوست دارید که شنونده‌ی بهتری باشید، بایستی بیشتر بشنوید. به همین سادگی! اما این موضوع را حتی بیشتر معلمان زبان انگلیسی نمی‌دانند. آن‌ها بیشتر سعی می‌کنند که شما با حفظ کردن زبان انگلیسی را یاد بگیرید. آن‌ها دوست دارند که شما بیشتر گرامر بخوانید. اما شما با خواندن قواعد هیچ‌گاه  به حد تسلط نمی‌رسید. بلکه بایستی مکالمه و شنیدن را تمرین کنید.

در حال حاضر، تعداد مناسبی پکیج‌های آموزش زبان انگلیسی وجود دارند که واقعاً هم مؤثر هستند. یعنی اگر آن‌ها را از اول تا آخر بخوانید به زبان انگلیسی مسلط می‌شوید. اما اکثر آن‌ها از یک مشکل بزرگ و کلیدی رنج می‌برند…

تحقیقات نشان داده است که کمتر از ده درصد مردم کتابی را پس از خواندن فصل اولش ادامه می‌دهند. این موضوع برای درس‌های انگلیسی هم به همین ترتیب است. اکثر مردم پکیج‌های آموزشی زبانی را شروع می‌کنند که هیچ‌گاه آن را به پایان نمی‌رسانند. آیا تا الآن با خودت فکر کرده‌ای که چرا به پایان رساندن یک دوره‌ی کامل آموزش زبان انگلیسی این‌قدر سخت است؟ پاسخ به این سؤال بسیار ساده است:

[button btn_content=”من این محصول را میخواهم .” url=”https://deepenglish.ir/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF/?add-to-cart=1291″ color=”green” size=”medium”]

اکثر دوره‌های انگلیسی خسته‌کننده هستند!

راه بهتری برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد…

برنامه‌ها و دوره‌های زیادی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. اما این درس‌ها مشکلات متعددی دارند.

خیلی‌هایشان پر است از آموزشی که شما هیچ‌گاه از آن در دنیای واقعی استفاده نمی‌کنید. خیلی‌های دیگر شما را مجبور می‌کند که ساعت‌ها برای حفظ کردن قواعد گرامری و حفظ کردن لغات انگلیسی با فلش کارت‌ها وقت بگذارید؛ اما راهی را برای شما قرار  نمی‌دهند که به مسئله‌ی بسیار مهم‌تر، یعنی تسلط به مکالمه زبان انگلیسی بپردازید. بنابراین چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ از خواندن منابع خسته می‌شوید. چیزی به شما می‌گوید که هیچ‌وقت این منابع به دردتان نمی‌خورد، و این موضوع انگیزه ی شما را نابود  می‌کند.

چگونه می‌توان انتظار داشت که با خواندن دروسی کسل‌کننده، به زبان انگلیسی مسلط شوید؟ اگر یک کتاب آموزش زبان انگلیسی کسل‌کننده نتواند توجه شما را جلب کند، این موضوع اصلاً تقصیر شما نیست.

برای یادگیری زبان انگلیسی شما به دروسی نیاز دارید که برایتان جذاب، سرگرم‌کننده، و هیجان‌انگیز باشد. خبر خوب برای شما این است که دوره‌ی آموزشی مگا داستان های انگلیسی، تسلط به زبان انگلیسی را برایتان به‌شدت جذاب می‌کند. این درس‌ها را هیچ جای دیگری پیدا نمی‌کنید.

محتوای این بسته‌ی آموزشی چیست؟

 شامل   ۲۲۰درس مجزا : شما ۱۲ مجموعه درس از جذاب‌ترین داستان‌هایی که تاکنون گفته شده است را دریافت می‌کنید که در کل شامل ۲۴۰۰ درس مجزا برای تقویت مهارت‌های شنیداری و مکالمه، و افزایش دایره‌ی لغاتتان است. این درس‌ها تضمینی شما را سرگرم و علاقه‌مند نگه می‌دارد.

✅ سه سرعت مختلف درسی: هر داستان با سه سرعت متفاوت ضبط شده است. آهسته، نرمال، و سریع. اگر تازه‌کار هستید  می‌توانید با سرعت آهسته شروع کنید تا همه‌ی مطالب را بفهمید. هر وقت احساس کردید که بهتر شده‌اید می‌توانید سرعت‌های بالاتر را نیز گوش دهید و ا در چالش بیندازید.

✅ سه زمان مختلف: دیگر نیازی نیست که هیچ قواعد گرامری حفظ کنید. هر درس در سه زمان حال، گذشته و آینده بیان می‌شود تا بتوانید تفاوت‌های این زمان‌ها را بشنوید و گرامر را به‌طور طبیعی یاد بگیرید.

✅ پشتیبانی متنی کامل برای تمامی درس‌ها: برای تمامی درس‌ها پشتیبانی متنی فراهم شده است تا احیاناً اگر چیزی را متوجه  نشدید به متن مراجعه کرده و آن را کامل بفهمید.

با این مجموعه شامل سه سرعت متفاوت، سه زمان مختلف، و تمرینات تقویت‌کننده‌ی تسلط، درمجموع در این مجموعه‌ی هیجان‌انگیز از ۲۴۰ فایل صوتی، برخوردار می‌شوید.

آیا این برنامه برای شما مناسب است؟

اگر کاملاً در سطح ابتدایی قرار دارید، این برنامه برای شما مناسب نیست. اگر حتی نمی‌توانید یک کلمه انگلیسی بگویید، پیشنهاد ما این است که از برنامه‌ی دیگری استفاده کنید.

اما اگر شما برای سال‌ها در دوران مدرسه و احتمالاً در دوران دانشگاه زبان انگلیسی خوانده‌اید و الآن کاملاً مصمم هستید که در  مدت‌زمان کمی تسلط خود را به زبان انگلیسی افزایش دهید، این برنامه برای شما تهیه شده است.

اگر کاملاً جدی می‌خواهید از زبان انگلیسی برای سفر، کسب موقعیت‌های تحصیلی، و موقعیت‌های شغلی استفاده کنید، این برنامه  برای شما تهیه شده است.

اگر بی‌صبرانه می‌خواهید دوستان، آشنایان، و همکاران خود را با پیشرفت زبان انگلیسی خود تحت تأثیر قرار دهید، این برنامه برای  شما ساخته شده است.

اگر واقعاً دوست دارید که مکالمه و مهارت شنیداری‌تان تقویت شود، این بسته، یکی از بهترین برنامه‌هایی است که می‌توانید فکرش  را بکنید.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][button btn_content=”شروع جذاب ترین دوره یادگیری زبان انگلیسی” url=”https://deepenglish.ir/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF/?add-to-cart=1291″ color=”green” size=”large” icon=”sl-badge”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]